Menu
Sepetiniz

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Ready-To-Wear

Tom Free Denim, İstanbul'da, üstün kalite ve gerçek işçilik için basit bir aşk ve tutku ile kurulmuş küçük bir üretim şirketidir. Kot yapımında eski gelenekleri onurlandırmaya adanmış ve üstün kalitenin, yerel ticareti desteklemenin ve modanın önemle hayatımızda olduğu bir anlayıştan esinlenmiştir.


1976 yılındaki kuruluşundan bu yana, Tom Free Denim ekonomik açıdan değil, bir amaç doğrultusunda Türkiye'de yer alan giyim üretim şirketi olmaya devam ediyor. Bir zamanlar çiçek açan tekstil endüstrisinin geliştiği bu ülkede eski ticaret ve geleneksel zanaatın ve onunla birlikte ince zanaatın sürdürülmesine yönelik bir amaç doğrultusunda sürekli büyürken temel değerleri takip etmeye ve daima olabildiğince benzersiz ve özgün ürünler yaratmaya çalışıyoruz. Ve bunu yaparken, sürdürülemez şekilde yapılan zayıf ürünlerin rekabet gücüne karşı sorumluluğumuzu koruyoruz.


MADE IN TURKEY

Made in Turkey koleksiyon serimiz Tom Free Denim'in çekirdeği ve kalbidir. Eşsiz değerli ürünler yapmak istiyoruz. Gurur duyabileceğimiz ve müşterilerimizle , arkadaşlarımızla paylaşabileceğimiz bir üretim amacı hedeflemekteyiz. El yapımı ürünlerimiz benzersizliği ve özgünlüğümüzü temsil eder.


Özenle seçilmiş kumaşlar endüstriyel makine ile kesilip dikilir. Çoğunlukla tek iğneli bir kilit dikiş konstrüksiyonu ile yapılır. Kendi üretim tesisimizde üretilir.


READY-TO-WEAR

Hazır giyim koleksiyon serimiz, denim, kot pantolon ve diğer ürünler için aynı tutkuyu paylaşan çeşitli perakendecilerde mevcut olan farklı miktarlarda tavizsiz giysilerin bir harmanlamasına sahiptir.


DENIM

Tom Free Denim, tarihinin kudretli coşkusu, tüm koleksiyonlarımızda üstün kaliteli denim kumaşların kullanımına yansıyor. Kumaşı, farklı örgüleri, görünümlerini ve özellikle kişisel benzersiz bir zaman çizelgesini değiştirme ve oluşturma yeteneğini seviyoruz. Artık Tom Free Denim’den başka bir şey giymeyeceksiniz