Menu
Sepetiniz

İade ve Üyelik Sözleşmesi

Nasıl Üye Olurum?

  Sayfalarımızda ekranın sağ üst köşesinde bulunan “Giriş” bağlantısının üzerine gelip karşınıza çıkan "Üye Ol" linkine tıkladığınızda, açılan yeni sayfadaki üyelik formunu doldurarak kolayca üye olabilirsiniz.

  Üye Olmadan Alışverişimi Tamamlayabilir Miyim?

  Online alışveriş sitemizi üye olmadan gezebilirsiniz ve üye olmadan siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Sipariş detaylarınızla ilgili tüm sayfalara ve güvenli ödeme bağlantılarına, yalnızca mail ile girişinizi tamamlayarak ulaşabilirsiniz.

  Bilgilerimi Nasıl Güncelleyebilirim?

  Kullanıcı adı ve şifre bilgilerinizle birlikte sitemize giriş yaptıktan sonra, "Hesabım" bölümünden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.


  İADE VE DEĞİŞİMLER

  İade ve değişim prosedürü nedir?

  Tom Free Denim Online Mağaza'dan satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış olması ve ürünlerin üzerindeki tüm aksesuarların eksiksiz olması koşuluyla, 60 gün içerisinde faturanızla birlikte iade edebilirsiniz.
  Beden değişimi yapmak istediğiniz ürünlerimizi mağazalarımızda dilediğiniz bedeniyle değiştirebilirsiniz. 

  İade işlemi için hangi belgeler gerekmektedir?

  İade işlemi için ürün faturası yeterli olmaktadır.


  İadeler hangi kargo firmasıyla yapılmaktadır?

  İade etmek istediğiniz ürünleri anlaşmalı olduğumuz kargolar aracılığı ile ücretsiz olarak online mağazamızın depo adresine gönderebilirisniz.

  İade onay süreci nasıldır?

  İade işlemi için tarafımıza ulaşan ürün, yukarıda belirtilen iade şartlarına uygun olup olmadığı konusunda incelenecek olup, iadeye uygun olması durumunda işlem onaylanarak iadesi alınacaktır.

  Geri ödeme ne zaman ve nasıl yapılır?

  İadesi alınan ürününüzün tutarı (kargo hizmet bedeli hariç) 7 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz hesap veya kredi kartınıza aktarılacaktır.